NAUJIENOS

Prasidėjo konkursas „Geriausias metų statybos inžinierius“ 2021

Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) ir Lietuvos statybos inžinierių sąjunga (LSIS) tęsia tradiciją ir kviečia statybos inžinierius dalyvauti kasmetiniame konkurse „Geriausias metų statybos inžinierius“.

Geriausi 2021 metų inžinieriai bus apdovanojami 3 kategorijose:

  • Metų projektuotojas 
  • Metų statybos vadovas 
  • Metų statybos techninis prižiūrėtojas

💻 Paraiškos formą, nuostatus ir kitą aktualią informaciją rasite ČIA. 

📩 Paraiškos iš Pretendentų priimamos el.paštu lsis@lsis.lt iki 2021 m. liepos 20 d.

 
 

Geriausiųjų inžinierių apdovanojimai vyks LSA organizuojamos Statybininkų dienos šventės metu - 2021 m. rugsėjo mėnesį.

Parengtos TVARUMO MOKYMO GAIRĖS

Europos žaliojo kurso įgyvendinimas yra iššūkis ir naujos galimybės visiems sektoriams, taip pat ir statybos sektoriui. Labai svarbu statybos specialistų žinios ir aktyvus dalyvavimas "žaliuosiuose pokyčiuose".

Tam tikslui Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) kartu su partneriais parengė STATYBOS SEKTORIAUS SPECIALISTŲ TVARUMO MOKYMO GAIRES.


Jei jums svarbu suprasti, kas yra tvarumas statyboje, kviečiame susipažinti su Gairėmis ir dalyvauti nuotoliniame pristatyme - diskusijoje gruodžio 9 d. (registracija el. paštu info@statreg.lt).

Išduotos statybos inžinieriaus kortelės 2019 metų geriausiems


Naudodami STATREG sistemą Lietuvos statybos statybos inžinierių sąjungos Panevėžio bendrija ir VGTU Kokybės vadybos centras pagal jungtinės veiklos Valdymo komiteto nustatytą tvarką įvertino profesinę patirtį, išsilavinimą, turimas teises eiti pareigas (Kvalifikacijos atestatus), įsipareigojimą laikytis profesinės etikos kodekso ir suteikė Statybos inžinieriaus kvalifikaciją 2019 m. geriausiai inžinierei Agnei Miliūtei (AB Panevėžio statybos trestas) ir Vyriausiojo statybos inžinieriaus kvalifikaciją 2019 m. geriausiam inžinieriui Kazimierui Senkui (LSIS Kauno apskrities bendrija).


Statinio informacinio modelio (BIM) praktinio naudojimo mokymai aukštos kvalifikacijos statybininkams

Kviečiame į statinio informacinio modelio (BIM) praktinio naudojimo mokymus, skirtus IV - V lygių specialistų (grandininkų ir brigadininkų) darbo įgūdžių tobulinimui. Taip pat kviečiami dalyvauti ir statinio statybos darbų vadovai.

Baigę šiuos mokymus, įgysite žinių ir įgūdžių, reikalingų statinio informacinio modelio naudojimui savo darbe, gebėsite išmaniajame telefone, planšetėje ar nešiojamajame kompiuteryje skaityti,  peržiūrėti statinių informacinius modelius ir jais vadovautis.

REGISTRUOTIS Į MOKYMUS


STATREG skiria išskirtinį dėmesį Saugiam darbui ir Tvariai statybai

2019 m. birželio 14 d. Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) nuolat peržiūri ir tobulina STATREG sistemą bei analizuoja kitų Europos valstybių gerąsias praktikas, pritaikant jas Lietuvos rinkai.

Įžvelgdama aktualumą ir poreikį, STATREG komanda sukūrė dvi naujas kompetencijų sritis – „Saugus darbas“ ir „Tvari statyba“, kurios palaikymo sulaukė ir iš LSA Socialinių klausimų ir darbų saugos komiteto...

 

Politika ir tikslai

2019 m. gegužės  30 d.

Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) politika, vykdant statybos sektoriaus darbininkų sertifikavimo veiklą

  1. Būdama statybos sektoriaus darbininkų sertifikavimo schemos savininke, LSA nuolat ir sistemingai ją peržiūri bei tobulina.
  2. Sprendimus dėl sertifikavimo schemos tinkamumo ir jos tobulinimo poreikio priima LSA Tarybos įsteigtas Kvalifikacijų ir kompetencijų komitetas, kurį sudaro atstovai iš statybos sektoriaus darbininkų sertifikavimu suinteresuotų šalių.
  3. Komitetas prižiūri, kad LSA visus sertifikavimo veiksmus atliktų nešališkai, objektyviai, valdytų galimus interesų konfliktus, laikytųsi visų konfidencialumo reikalavimų.
  4. LSA nešališkai, objektyviai ir kompetentingai reaguoja į visą gaunamą informaciją apie sertifikavimo veiklą, tarp jų ir skundus.
  5. LSA yra teisiškai atsakinga už visą sertifikavimo veiklą ir sprendimų dėl sertifikavimo priėmimą. Šios teisės LSA neperduoda kitiems.

 

Lietuvos statybininkų asociacijos tikslai, vykdant asmenų sertifikavimo veiklą

   – Statybos darbininkų sertifikavimo schema ir LSA vadybos sistema turi nuolat atitikti standarto LST ENISO/IEC 17024 reikalavimus.

   – Užtikrinti, kad sertifikavimo veiklą vykdantys darbuotojai vadovautųsi vadybos sistemos reikalavimais, juos suprastų ir teiktų siūlymus gerinimui.

   – Reikalauti, kad sertifikavimą vykdantys darbuotojai palaikytų savo kvalifikaciją dalyvaudami diskusijose, mokymuose, savarankiškai analizuodami su personalo sertifikavimo veikla susijusius dokumentus.

   – Nesudaryti pareiškėjams, kandidatams ar sertifikuotiems asmenims išskirtinių sąlygų ar apribojimų.

   – Nuolat gerinti sertifikavimo veiklos kokybę ir rezultatyvumą.

   – Tapti statybos sektoriaus darbuotojų sertifikavimo lydere Lietuvoje.

 

 

Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas                                     Dalius Gedvilas


 

{{msg}}